Stranger Things: Season 4

May. 27, 2022
Twoja ocena 0
5 1 Ocena

Stranger Things: Sezon 4

Stranger Things: Sezon 4  – W swoim laboratorium dr Brenner eksperymentuje z wieloma dziećmi. Potem wszyscy oprócz jedenastu umierają. W 1986 roku, sześć miesięcy po wydarzeniach z sezonu trzeciego, Joyce, Will, Jonathan i Eleven przeprowadzają się do Kalifornii. Dziewczyny zmagają się nie tylko z utratą swoich mocy, ale także z nękaniem ze strony koleżanek w szkole. Joyce otrzymała lalkę z Rosji. W środku była wiadomość, że Hopper żyje. W Hawkins Eddie Manson prowadzi klub Dungeons and Dragons o nazwie Hellfire Club. Mike i Dustin idą za nim. Lucas postanawia skupić się na karierze sportowej i zrezygnować z hazardu. Chrissy Cunningham, uczennicę i dyrektorkę szkoły, nawiedzają przerażające wizje.

Gdy idzie do domu Eddiego, by kupić narkotyki, postać z jej wizji zabija ją. Chmielarz zostaje wysłany do obozu pracy na Kamczatce. Joyce prosi Murraya o pomoc. Dzwonią pod numer telefonu rosyjskiego biura. Rozmawiają ze strażnikiem więziennym o imieniu Enzo, który pomaga Hopperowi uciec za 40 tysięcy dolarów. Na wakacjach Mike jedzie do Kalifornii, by odwiedzić Eleven. Tam jest świadkiem, jak jego dziewczyna jest molestowana przez swoich towarzyszy. Prowadzi to do napaści na Eleven, co skutkuje jej aresztowaniem. Max mówi Dustinowi, że widział jak Eddie uciekał z miejsca śmierci Chrissy. Wraz z Robinem i Stevem odnajdują chłopca i rozmawiają ze sobą.

Razem dochodzą do wniosku, że za śmiercią dziewczyny stoi Vecna. Nancy i Fred prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci. Wujek Eddiego podejrzewa, że zabójcą może być Victor Krill, który trafił do szpitala po tym, jak był podejrzany o zamordowanie swojej rodziny. Fred widzi wizję i ucieka do lasu. Vecna zabija go.

Udostępnienia0
<
×