Stranger Things: Season 3

Jul. 04, 2019
Twoja ocena 0
7 1 Ocena

Stranger Things: Sezon 3

Stranger Things: Sezon 3 – Radzieccy naukowcy próbują odtworzyć drzwi po drugiej stronie. Rok później w Jastrzębiu otwiera się nowe centrum handlowe Starcourt. Mike i Eleven są parą, ale Hopper nie jest z tego powodu szczęśliwy. Kiedy Dustin wraca z obozu, mówi jej, że poznał nową dziewczynę, Suzie. Na wzgórzu ustawia wieżę radiową, aby się z nią porozumieć. Zamiast tego przechwytuje rosyjską wiadomość. Will uważa, że Handlarz Umysłów może żyć.

Szczury zbierają się w starej fabryce i masowo wybuchają. W drodze na umówione spotkanie Billy wypada z drogi i zostaje zmieciony. Billy’emu udaje się uciec, ale ma wizję drugiej strony. Tam spotyka swojego brata bliźniaka, który nakazuje mu porwać Hearther i zabrać ją do dziwnej istoty. Nancy i Jonathan Hawkins pracują w The Post. W ramach swoich obowiązków badają dom pani Driscoll, która martwi się, że wściekłe szczury zjadły jej gnój. Studentka zrywa z Mikiem po tym, jak ten okłamuje ją i odwołuje spotkania. Dustin prosi Steve’a o pomoc w tłumaczeniu przekazu. Okazuje się, że to jakiś kod. Student wykorzystuje swoje moce, by szpiegować Mike’a.

To samo robi z Billym, który wyczuwa jego obecność. Razem z Maxem odkrywają, że chłopiec zniknął. Robin rozszyfrowuje wiadomość, że do Starcourt dotarła przesyłka. Wraz ze Stevem i Dustinem widzą, jak żołnierze pakują towar. Joyce przekonuje Hoppera, że demagnetyzacja Hawkinsa spowodowana jest przez urządzenie elektromagnetyczne w mieście. Jak Hopper testuje tę teorię, zostaje zaatakowany przez rosyjskiego żołnierza Grogoriy. Max i Eleven zlokalizować Billy i Heather. Will wyczuwa, że Duch Maraudingu żyje.

Udostępnienia0
<
×