Stranger Things: Season 2

Oct. 27, 2017
Twoja ocena 0
6 1 Ocena

Stranger Things – Sezon 2

Stranger Things sezon 2 – Mężczyzna zostaje zamordowany przez grupę przestępców w Pittsburghu w Pensylwanii. Następnie uciekają furgonetką. Policja zaczyna ich szukać. W pewnym momencie tunel, przez który przechodzą, zostaje zablokowany przez skały. Okazuje się, że była to tylko fantazja w głowie policjanta. To była dziewczyna o imieniu Kali w samochodzie. Na ramieniu ma wytatuowane “008”. “W filmie Hawkinsa grupa przyjaciół wybiera się do salonu gier. Okazuje się, że niejaki MADMAX pobił rekord Dustina w Dig Dug.

Willie ponownie widzi wizję z drugiej strony. Następnego dnia do szkoły przybywa nowy uczeń o imieniu Max. Dustin podejrzewa, że to MADMAX, ale Lucas jest sceptyczny. Kuzyn Maxa, Billy, również przybywa do szkoły i konkuruje ze Stevem o tytuł “króla”. Joyce zabiera Willa do laboratorium Hawkinga, gdzie obserwuje go dr Ovens. Nancy i Steve regularnie spotykają się z rodzicami Barbie. Nieświadomi śmierci córki postanawiają sprzedać dom i zatrudnić dziennikarza, który pomoże im ją odnaleźć. Mike kilkakrotnie próbował skontaktować się z Eleven, ale bez skutku. Okazuje się, że ona żyje i mieszka z Hopperem w domku w lesie. Po pokonaniu Demogorgona uciekła na drugą stronę i udała się do domu Mike’a. Zobaczyła jednak agentów i wyszła. Hopper znalazł go i dał mu spokój. Po drugiej stronie miasta gniją patrole dyniowe. Hopper znalazł na nich substancję przypominającą liszaj. Willie ma inne wizje.

Opowiada o nich Mike’owi. Dustin wraca do domu po imprezie z okazji Halloween, by znaleźć w nim dziwne stworzenie. Nancy przekonuje Jonathana, by pomógł Barbie powiedzieć rodzicom prawdę o jej śmierci. Umawiają się, że spotkają się z nim w parku. Dustin nadaje dziwnemu stworzeniu imię D’Artagnan (“Dart”). Pokazuje ją pozostałym dzieciom. Will upiera się, że to z drugiej strony.

Udostępnienia0
<
×