What's happening?

Zobacz Trailer poniżej by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji::

Ulice Lagos – Cały Film Online – Lektor PL

Ulice Lagos – Cały Film Online – Lektor PL

Apr. 07, 2023Nigeria124 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
1 1 Ocena

Opis

Ulice Lagos

Ulice Lagos – Obalola, główny bohater tego filmu. Spędził swoje dzieciństwo na ulicach Lagos w towarzystwie swoich przyjaciół, Gifta i Ify. Jego ojciec został zamordowany. Gdy Obalola był jeszcze niemowlakiem. Dlatego przez większość wczesnego życia opiekowała się nim tylko matka. Chociaż mama starała się zapewnić mu jak najlepsze życie. On sam ciągnął go w kierunku władzy i przemocy. W końcu znalazł schronienie pod skrzydłami Nino. Lokalnego bossa. Jednak ulice Lagos nie były bezpiecznym ani przyjemnym miejscem. Więc ostatecznie stał się podwładnym brutalnego gangstera o imieniu Kazeem, który jednocześnie był ojcem jego ukochanej Teni. Zarówno Obalola. Jak i jego przyjaciele marzyli o ucieczce z tego miejsca. Ale potrzebowali do tego pieniędzy, które najczęściej mieli tylko wpływowi i często nieuczciwi ludzie. Czy uda im się zrealizować swoje dziecięce marzenia. Czy też zostaną pochłonięci przez mroczne ulice?

Ulice Lagos – opinia

Jeśli chodzi o fabułę tego filmu, to niestety jest ona dość płytka. Szukałem czegoś nowego poza biblioteką Netflixa, więc postanowiłem zajrzeć na Amazon Prime Video i teraz żałuję tej decyzji. Nie można powiedzieć, że historia nie ma sensu w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. Jest jednak niewiarygodna ilość niedopowiedzeń, bezsensownych scen i braku logicznych wątków w scenariuszu. Wszystkie postacie oprócz głównego bohatera są płaskie jak kartka papieru i istnieją tylko jako jednozdaniowe lub nawet jednofrazowe opisy, takie jak “twarda babka” lub “nieodpowiedzialny wesołek marzący o karierze muzyka”. Te opisy nie są punktem wyjścia, który mógłby pozwolić na lepsze zrozumienie postaci.

Fabuła “Ulic Lagos” nie ma jasno określonego celu. Ten film wydaje się być niezwykle rozproszony. Trwa ponad dwie godziny, i choć coś się w nim dzieje, nigdy nie jesteśmy pewni, dlaczego i w jakim celu. Skacząc z jednej akcji do drugiej, na końcu okazuje się, że film ma nawet swojego antagonistę, a my przechodzimy do finałowej konfrontacji, która jest tylko wymuszona i niespójna z resztą fabuły. Wydaje się, że scenariusz napisał ktoś bardzo niedoświadczony. Otrzymujemy groźnych gangsterów i obowiązkowy wątek kradzieży szefa, który nie ma większego zn

Ulice Lagos – Cały Film Online – Lektor PL
Ulice Lagos – Cały Film Online – Lektor PL
Ulice Lagos – Cały Film Online – Lektor PL
Ulice Lagos – Cały Film Online – Lektor PL
Orginalny Tytuł Gangs of Lagos
Ocena IMDb 6.4 2,290 oceny
Ocena TMDb 6.291 43 oceny
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Oszustwo
John Wick 3 – Cały Film Online – Lektor PL
Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
Plan lekcji
Enola Holmes 2
John Wick 4 – Cały Film Online – Lektor PL
Enola Holmes
The Price We Pay
Moja mała Dixie
Bielmo
Szybcy i wściekli 10 – Cały Film Online – Lektor PL
Na złej drodze
<
×