What's happening?

Zobacz Trailer poniżej by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji::

Krater – Cały Film Online – Lektor PL

Krater – Cały Film Online – Lektor PL

May. 12, 2023USA105 Min.PG
Twoja ocena 0
7 1 Ocena

Opis

Krater

Krater -Disney+ wciąż poszukuje czegoś, co stanowiłoby jego wizytówkę i zdobyłoby równą popularność co projekty z uniwersum Marvela i Gwiezdnych Wojen. Do tej pory, większość produkcji przeszła raczej bez większego echa. Czy “Krater” zmieni tę sytuację? Nie, ale tym razem nie ma powodu do wstydu. Otrzymujemy solidny film familijny.

Krater Filmy familijne muszą być uniwersalne, nie mogą być skierowane tylko do dzieci lub tylko do dorosłych. Nowa produkcja Disney+ w tym aspekcie spełnia swoje zadanie tylko częściowo. Choć sama historia ma głębsze warstwy i stanowi metaforę procesów żałoby. To jej infantylny charakter może niektórych odstraszać. Grupa bohaterów czasem zachowuje się na granicy głupoty, co wpływa negatywnie na ich wiarygodność. Istnieją pewne granice, których nie powinno się przekraczać, jeśli chodzi o dziecięcą niedojrzałość. To powoduje, że wydźwięk emocjonalny gdzieś się gubi. Ponieważ jest przytłoczony przez nudną i pozbawioną charakteru narrację. To, co powinno być pełne przygody, serca i rozwoju postaci, zamiast tego przypomina niedoskonałe danie. Twórcy mieli w rękach wszystkie niezbędne składniki. Aby zaserwować nam coś smacznego! Niestety. Żaden z tych elementów nie został należycie wykorzystany.

Krater – Opinia

W rezultacie otrzymujemy jedynie przeciętną rozrywkę. Młodzi aktorzy radzą sobie nieźle, więc grupa bohaterów stanowi mocną stronę tego projektu. Ich relacje są siłą tego filmu. Przyjemnie się ich obserwuje, gdy są razem na ekranie, mimo że czasami prezentują stereotypowe zachowania i sztampowe wątki fabularne. W momencie, gdy dochodzi do zwrotu akcji, postacie dostarczają emocji. Wszystko to odnosi się do ponadczasowego przesłania o sile przyjaźni. “Krater” ma swoje momenty, i szkoda, że zabrakło w nim czegoś więcej.

Krater  z pewnością prezentuje się pięknie i posiada interesujących bohaterów, ale historia czasami staje się zbyt chaotyczna i infantylna, aby działać jako uniwersalne kino familijne. Metafora żałoby i przesłanie o przyjaźni są zauważalne i dodają temu filmowi charakteru, ale brakuje mu odrobiny czegoś wyjątkowego. Czegoś, co podniosłoby go ponad normę przeciętności.

Krater – Cały Film Online – Lektor PL
Krater – Cały Film Online – Lektor PL
Krater – Cały Film Online – Lektor PL
Krater – Cały Film Online – Lektor PL
Krater – Cały Film Online – Lektor PL
Krater – Cały Film Online – Lektor PL
Krater – Cały Film Online – Lektor PL
Orginalny Tytuł Crater
Ocena IMDb 5.3 3,606 oceny
Ocena TMDb 6.746 199 oceny

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Detektyw Knight: Dzień Niepodległości
Wędrująca Ziemia 2
Avengers: Koniec Gry – Cały Film Online – Lektor PL
Kids vs. Aliens
Avatar: Istota wody
Mortal Kombat
Furioza
Królowa wojownik
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia – Cały Film Online – Lektor PL
Enola Holmes 2
The Price We Pay
Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo – Cały Film Online – Lektor PL
<
×