What's happening?

Zobacz Trailer poniżej by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film po szybkiej rejestracji::

Kolejne 365 dni

Kolejne 365 dni

Aug. 19, 2022Poland112 Min.TV-MA
Twoja ocena 0
10 1 Ocena

Opis

 Film ” Kolejne 365 dni

Kolejne 365 dni streszczenie – Massimo wybiera żonę. Dziecko umiera. Łzy same cisną się do oczu. Laura próbuje dojść do siebie w szpitalu, ale taka strata zostawia w psychice ślad na zawsze. Massimo także nie może sobie z tym poradzić i zaczyna nadużywać alkoholu. Jedyną trzeźwo myślącą w tej sytuacji osobą jest Olga. Przyjaciółka w końcu wyciąga Laurę z domu i postanawia odświeżyć jej look. Długie ciemne włosy z grzywką i kilka nowych ubrań pozwala na oderwanie się od rzeczywistości. Dzięki temu Don Massimo znów podnieca się żoną. Laura powraca powoli do dawnego życia i zaczyna wychodzić do ludzi, następnie okazuje się, że jej krokiem cały czas podąża Marcelo Nacho Matos – porywacz i osoba, która zauroczyła dziewczynę. Serce Laury jest rozdarte w sytuacji nie pomaga Don Massimo, który zachowuje się jak kretyn.

Laura i Olga wyjeżdżają na targi mody w Portugalskim Lagos, na które ta pierwsza wzięła jedynie trzydzieści jeden par butów. Tam spotykają Kanaryjczyka Nacho. Na jaw wychodzi, że Laura od pół roku ma “mokre” sny z owym porywaczem. Nacho znów porywa Laurę, tylko teraz za jej zgodą. No i się zaczęło. Laura zdradziła męża. Don się denerwuje, przywiązał do łóżka w domu i wziął na siłę. Dziewczyna marzyła o wybawieniu i śniła o swym kochanku. Kiedy tylko zostaje uwolniona, ucieka do Polski odpocząć od wszystkiego.

Kolejne 365 dni – nowe życie

W rodzimym kraju kobieta oddycha pełną piersią i zaczyna od kupna motoru i kiedy myśli, że ma spokój, pojawia się Nacho, świetnie mówi po polsku. Romans zostaje wznowiony. Laura niestety nadal ma męża i musi do niego wrócić. Okazuje się, że Massimo trochę przejrzał na oczy i chce ratować ich małżeństwo. Zaczyna od kupna małego słodkiego pieska. Niestety Laura psuje sielankę, nazywając przez przypadek swojego męża imieniem kochanka.  Massimo znów jest wściekły i chce skrzywdzić Laurę. Na szczęście udaje jej się uciec. Później trafia z Olgą na Ibizę i znów całkiem przypadkowo jest tam Nacho. Kochankowie znów są razem. Następnie dochodzi do stosunku, który jest tak dobry, że Laura postanawia odejść od męża. Nie jest to jednak takie proste. Kilka perypetii dalej i spotkaniu w restauracji pomiędzy małżonkami i kochankiem z bronią na dachu,  kochankowie znajdują się na Teneryfie, tam świetnie się bawią.

Olga niebawem wychodzi za mąż za brata Massimo, a Laura ma być jej świadkową.  Na ślubie Olgi Massimo pojawia się z nową dziewczyną, co wywołuje w Laurze falę zazdrości. Mężczyzna podczas rozmowy z Laurą stwierdza, że da jej rozwód, ponieważ właśnie odnalazł swoją drugą połowę Ewę. I w tym momencie pojawia się wcześniej wspomniany słodki piesek, jako kość niezgody. Po wyprowadzce Laury od męża, okazało się, że dostała paczkę ze zwłokami ukochanego pupila. Cały czas była przekonana, że tego okrutnego czynu dokonał Massimo, ale ten przyznaje, że wysłał zwierzaka całego i zdrowego. Laura podejrzewa więc Nacho o ukartowanie tej okropnej akcji. Strzela więc focha na kochanka i zostaje z mężem. Tutaj następuje jedna z bardziej kontrowersyjnych scen całej serii. Massimo przywiązuje Laurę do łóżka i gwałci przez kilka dni. W tym czasie na jaw wychodzi prawda o piesku, którego to jednak Don zabił i tym samym okłamał okropnie Laurę.

Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Orginalny Tytuł Kolejne 365 dni
Ocena IMDb 2.8 8,356 oceny
Ocena TMDb 6.513 831 oceny

Reżyser

Obsada

Anna-Maria Sieklucka isLaura Torricelli
Laura Torricelli
Michele Morrone isMassimo Torricelli
Massimo Torricelli
Simone Susinna isMarcelo
Marcelo "Nacho" Matos
Ewa Kasprzyk isKlara Biel
Klara Biel
Ramón Langa isDon Fernando Matos
Don Fernando Matos
Udostępnienia1

Podobne tytuły

Dzisiaj śpisz ze mną
Prześwietlenie – Cały Film Online – Lektor PL
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
Moja mała Dixie
Tangos, tequilas, y algunas mentiras
Kraina Snów
Tata
Pokusa
Scrooge: Opowieść wigilijna
Duchy Inisherin
Gdzieś daleko
Iluzja
<
×